.:: Regulament ZM.TheXForce.RO ::.

Toate subiectele vechi de la actualele si vechile servere.

Moderators: Moderatori, Moderatori ajutători

Locked
User avatar
Rainq
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 381
Joined: Mon Jan 18, 2021 7:25 am
Status: Citesc forumul TheXForce.RO...!
Detinator Steam: Da
SteamID: mrainq
Gaming experience: Nu spun..
Reputatie: Fost administrator
Nume anterior: Light
Fost detinator zm.thexforce.ro
Fost detinator dr.thexforce.ro
Location: Bucureşti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Contact:

.:: Regulament ZM.TheXForce.RO ::.

Post by Rainq »

Avand in vedere ca regulamentele sunt cam la fel peste tot ,asta o sa-l fac putin diferit pentru ca in mare parte jocul pe acest server e echilibrat si noi nu avem aceasta problema cu jetpack cum au alte servere sau mai stiu eu ce lucruri ce sunt usor de configurat dar conduse de oameni fara cunostinte in cauza.
Astea fiind spuse hai sa trecem la regulament.
  • Pe acest server e permisul limbajul mai licentios avand in vedere ca numai suntem in 2009-2012 sa ne simtim ofensati la mica disputa INSA jignirea se pedepseste cu gag/kick/ban in functie de cum continua sa jigneasca .
  • Pe acest server avem jetpack dar modurile nu au parte de el pe langa ca limita e de 10 jetpack-uri pe runda in prezent ,putem sa o modificam oricand in functie de preferintele playerilor asa ca abuzul de acest gen nu o sa existe.
  • Serverul nu are gloante infinite insa numarul de gloante difera la fiecare arma,avand in vedere ca e modul zombie ,armele au parte de gloante mai multe dar e exclus infinite,mi se pare ridicol sa joci asa.
  • Reclama la alte servere e permisa pentru ca nu stam in serverele altora ci cautam sa atragem playeri si sa intre din pura initiativa, atentie mai mult de 3 mentionari la un anumit server in 5 minute se considera spam ceea ce duce la ban asa ca aveti grija ca reclama pe care o faceti acolo fiind disperati duce la interdictie pe nume.

Cam atat momentan , modificarile la regulament se anunta asa ca nu va faceti griji
Image
Locked

Return to “Arhiva”